Porota

Naše odborná porota se skládá z vedoucích pracovníků v oblasti podnikání, zakladatelů startupů, koučů a investorů, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru. Do soutěže přinášejí různorodé odborné znalosti a pohledy, což zajišťuje spravedlivý a komplexní proces hodnocení.

Naši porotci mají cit pro identifikaci nejslibnějších projektů a startupů a jsou ochotni podporovat a vést novou generaci podnikatelů.

 

Těšíme se na inovativní nápady a řešení, které naši účastníci přinesou, a jsme přesvědčeni, že díky naší odborné porotě to bude pro všechny zúčastněné přínosná a cenná zkušenost.

 

Členové poroty

Soutěž je určena pro podnikatelské záměry ve fázi nápadu a startupy v rané fázi vývoje. Máte nový produkt nebo službu nebo pracujete na špičkové technologii? Soutěž Parádní nápad je ideální příležitost, jak své nápady prezentovat.

Tomáš Cironis
Tomáš Cironis

Tomáš přešel z neziskové oblasti přímo do prostředí startupů. Pracoval v ELAI, kde organizoval Týden inovací, byl ředitelem evropského finále Disraptorů, v Air Ventures prováděl investiční analýzy a podporoval firmy v portfoliu.

Tomáš také spoluzaložil platformu Startup Kitchen, která propojuje přehlédnuté zakladatele firem s investory rizikového kapitálu v regionu střední a východní Evropy, a také pomáhal budovat komunitu v Czech Founders.

Ve volném čase se věnuje fundraisingu pro neziskovou organizaci LORM, pomáhá hluchoslepým lidem, hraje florbal nebo cestuje po světě. Bývalý člen AIESEC.

Martin Švec

Martin je vrcholový manažer s více jak 18 roky zkušeností v mezinárodním telekomunikačním odvětví. Má odborné znalosti v oblastech firemní a marketingové strategie a je expert na obchodní a finanční plánování, řízení prodejních kanálů, bussines intelligence a správy majetku.

Vít Šoupal

Vít Šoupal

Vít je vrcholový manažer s více jak 20 letou expertízou v oblastech digitalizace, strategické poradenství, agilní organizace, HR, marketing, partnerství, startupy, inovace, prezentační dovednosti, IoT, Big Data a další.

Aktuálně působí ve společnosti Detecon v Německu a řídí projekty napříč kontinenty. Vít je také zkušený business mentor a pravidelně pomáhá startupům v jejich rozvoji v rámci různých evropských akceleračních programech.

Partneři